ЗВІТ ПРО УПРАВЛІННЯ ТОВ «ЮСК УКРАЇНА»

ЗВІТ ПРО УПРАВЛІННЯ ТОВ «ЮСК УКРАЇНА»

ПРО НАС

ГРУПА JYSK


JYSK – це міжнародна торгова мережа, де можна придбати товари для дому. Власником та засновником групи є Ларс Ларсен, відомий у Данії як провідний торговець країни, який завжди має "чудову пропозицію".

У 1979 році, коли Ларсен відкривав свій перший магазин у другому за розмірами данському місті Орхус (Aarhus) – де, між іншим, він розташований і досі – він навіть не уявляв, наскільки стрімко зростатиме його бізнес. Ларсен продовжував відкривати успішні магазини JYSK Sengetøjslager (оригінальна назва магазину до 2001 року) на території Данії, а у 1984 році відкрив перший магазин за межами країни – у сусідній Німеччині.

На сьогодні до складу Групи JYSK входить більше ніж 2 700 магазинів у 51 країнах світу: Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Польща, Чехія, Угорщина, Голландія, Словаччина, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ісландія, Канада, Гренландія, Фарерські Острови, Естонія, Латвія, Литва, Україна, Косово, Болгарія, Казахстан, Румунія, Франція, Великобританія, Словенія, Північна Македонія, Хорватія, Італія, Іспанія, Боснія та Герцеговина, Китай, Сербія, Вірменія, Чорногорія, Індонезія, Греція, Сінгапур, Албанії, В’єтнаму, Мальта, Португалія, Грузія, Білорусь, Таджикистан, Молдова, Бельгія, Кувейт, Дубай і Таїланд.

Щорічний обіг групи сягає приблизно 3,58 мільярда євро. Розвиток групи є стабільним і надійно контролюється. Загальна кількість персоналу становить близько 23 000 співробітників.

Слово "JYSK" у назві компанії міститься не випадково. З данської "JYSK" означає щось або – як у випадку з Ларсом Ларсеном – когось з Ютландського півострова, який часто асоціюється зі скромністю, старанністю та чесністю – трьома якостями, з якими завжди асоціювався і сам Ларсен. JYSK є втіленням надійності та відданості своєму слову.

http://ua.web.jysk.com/sites/jysk.ua/files/wysiwyg/ua/press-releases/2.png

JYSK - SCANDINAVIAN SLEEPING & LIVING


JYSK це Скандинавська компанія з глибоким Скандинавським корінням. Це те чим ми пишаємось. Бути Скандинавськими значить не лише довіряти нашим працівникам та надавати їм цікаву роботу та гідну заробітну плату.

Це також відіграє визначну роль у формуванні нашого асортименту та якості продукції. Ми пропонуємо нашим покупцям товари, виготовлені в Скандинавському стилі, з акцентом на модерновому та простому дизайні. Це означає, що наші покупці можуть купити меблі, ліжка, аксесуари в Скандинавському стилі. Навіть, якщо їх улюблених товарів немає в магазині, покупці можуть бути впевненими, що знайдуть ці товари в онлайн-магазині. Це наш шлях надання маленької частинки Скандинавії нашим покупцям, коли вони здійснюють покупки в JYSK.

JYSK - чудові скандинавські пропозиції для всіх, хто купує товари для дому та сну.

СПІВРОБІТНИЦТВО JYSK

Компанія JYSK прагне співпрацювати з низкою установ, організацій, постачальників і франчайзерів.

Споживачі та громадські організації

Компанія JYSK постійно співпрацює з кількома організаціями у питаннях, пов'язаних із добробутом клієнтів і захистом довкілля.

Франшиза

Ми завжди вітаємо компанії, які бажають на базі концепції JYSK відкривати магазини в рамках зобов'язувальної угоди. Звертайтесь до відділення франчайзі компанії JYSK за посиланням https://www.jysk.com/franchise-contact.

Розширення

Компанія JYSK регулярно відкриває нові, кращі магазини. Ми завжди шукаємо приміщення для нових магазинів.

КОМПАНІЯ JYSK І КОРОЛІВСЬКА РОДИНА ДАНІЇ

Впродовж багатьох років члени данської королівської родини є постійними клієнтами компанії JYSK. Ми дуже пишаємося цією традицією.

Її Величність Королева Данії дозволила компанії JYSK використовувати відзнаку "Постачальник королівської родини Данії". Ця відзнака надається лише надійним, економічно обґрунтованим компаніям або особам із хорошою репутацією, які впродовж кількох років мали ділові стосунки з королівською родиною. Крім того, у 2009 році данська королівська родина нагородила засновника компанії JYSK Ларса Ларсена лицарським орденом за його внесок у ділову сферу Данії.

КОНТАКТИ

http://ua.web.jysk.com/sites/jysk.ua/files/wysiwyg/ua/press-releases/13.jpg

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС
ТОВ "ЮСК УКРАЇНА"
м. Київ
вул. Іоанна Павла ІІ, 21
01042
Відділ по роботі з клієнтами:
+380442470786

onlineshopua@JYSK.com