Звіт про управління ТОВ «ЮСК УКРАЇНА»

JYSK

JYSK – Scandinavian Sleeping & Living

JYSK це Скандинавська компанія з глибоким Скандинавським корінням. Це те чим ми пишаємось. Бути Скандинавськими значить не лише довіряти нашим працівникам та надавати їм цікаву роботу та гідну заробітну плату.

Це також відіграє визначну роль у формуванні нашого асортименту та якості продукції. Ми пропонуємо нашим покупцям товари, виготовлені в Скандинавському стилі, з акцентом на модерновому та простому дизайні. Це означає, що наші покупці можуть купити меблі, ліжка, аксесуари в Скандинавському стилі. Навіть, якщо їх улюблених товарів немає в магазині, покупці можуть бути впевненими, що знайдуть ці товари в онлайн-магазині. Це наш шлях надання маленької частинки Скандинавії нашим покупцям, коли вони здійснюють покупки в JYSK.

JYSK - чудові скандинавські пропозиції для всіх, хто купує товари для дому та сну.

Співробітництво JYSK

Компанія JYSK прагне співпрацювати з низкою установ, організацій, постачальників і франчайзерів.

Споживачі та громадські організації

Компанія JYSK постійно співпрацює з кількома організаціями у питаннях, пов'язаних із добробутом клієнтів і захистом довкілля.

Франшиза

Ми завжди вітаємо компанії, які бажають на базі концепції JYSK відкривати магазини в рамках зобов'язувальної угоди. Звертайтесь до відділення франчайзі компанії JYSK за посиланням https://www.jysk.com/franchise-contact.

Розширення

Компанія JYSK регулярно відкриває нові, кращі магазини. Ми завжди шукаємо приміщення для нових магазинів.

Компанія JYSK і королівська родина Данії

Впродовж багатьох років члени данської королівської родини є постійними клієнтами компанії JYSK. Ми дуже пишаємося цією традицією.

Її Величність Королева Данії дозволила компанії JYSK використовувати відзнаку "Постачальник королівської родини Данії". Ця відзнака надається лише надійним, економічно обґрунтованим компаніям або особам із хорошою репутацією, які впродовж кількох років мали ділові стосунки з королівською родиною. Крім того, у 2009 році данська королівська родина нагородила засновника компанії JYSK Ларса Ларсена лицарським орденом за його внесок у ділову сферу Данії.

Звіти про управління

Переглянути детальні звіти про управління можна за посиланнями нижче.

Аудиторські висновки

Переглянути детальні аудиторські висновки можна за посиланнями нижче.


Контакти

Центральний офіс

ТОВ "ЮСК УКРАЇНА"
м. Київ,
вул. Іоанна Павла ІІ, 21
01042
Відділ по роботі з клієнтами:
+380442470786
onlineshopua@JYSK.com