Вибирайте стильні садові комплекти зі штучного дерева

Літом хочеться облаштувати на дачі або в саду гарне місце для відпочинку. Якщо ви хочете вибрати обідній садовий набір на два чи чотири місця, зверніть увагу на садові меблі зі штучного дерева. Вони довговічні та не потребують особливого догляду! В JYSK ви можете підібрати міцний килимок під меблі, подушки для стільців для комфортного сидіння та декорації для саду горщики для рослин та квітів, садовий декор, лампи та ліхтарики на сонячних батареях. Ви можете оформити замовлення онлайн або завітати за новим комплектом садових меблів до найближчого магазину мережі. 

Комплекти садових меблів для облаштування саду, тераси чи зони патіо

Літо! Час для відпочинку, дозвілля на свіжому повітрі та спілкування довгими теплими вечорами. Готові комплекти зі штучного дерева зазвичай складаються з обіднього садового столу та декількох стільців: 

Стіл:

  • Алюміній та артвуд
  • Алюміній та дюравуд
  • Сталь, артвуд та петан

Стільці:

  • Алюміній та артвуд
  • Сталь та петан
  • Сталь та водонепроникний петан ручного плетіння
  • Сталь та формований пластик з УФ-захистом.
  • Алюміній, текстилен

Ви можете вибрати складаний стіл з додатковими стільницями та додати садове складане крісло, яке можна використати як для обіду, так й для лаунжу. Різні стільці з асортименту дарують максимальний комфорт. Деякі матеріали водостійкі, тож такі комплекти можна використовувати біля басейну. Якщо вам заважає сонце, рекомендуємо вибрати стійку парасолю до комплекту меблів.

Чому меблі зі штучного дерева, сталі та петана такі довговічні?

JUTLANDIA Артвуд – меблі, які також можна протягом року залишати надворі, оскільки вони не потребують особливого догляду та стійкі до погодних умов. Артвуд – це штучне дерево, міцний синтетичний матеріал, захищений від ультрафіолетового випромінювання. Маючи природний вигляд дерева, артвуд є втіленням стилю, функціональності та міцності. Легко миється водою з милом. Тото, ви отримуєте якісні довговічні садові меблі, які виглядають як дерев'яні, за невеликі гроші.

Дюравуд - це матеріал, що не вимагає догляду, та за своєю структурою виглядає як натуральна деревина. Виготовлений з волокон хардвуду (сертифікат FSC) та пластику, що утворюють міцний вологовідштовхувальний матеріал. Дюравуд має захист від ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує стійкий до вигоряння колір поверхні.

Петан, або штучний ротанг, виготовлений зі штучного матеріалу, а натуральний ротанг - це природний матеріал з тропічних дерев та рослин. Як штучна, так і природна версія роблять меблі візуально легкими, але при цьому ротанг дуже міцний і водночас гнучкий матеріал. Обидва види ротанга стійкі до повсякденного використання. Вони міцні та довговічні, легко витримують як тепло, так і холод. До речі, вони дуже стильно виглядають і не вийдуть з моди. До ротанга пасують будь-які аксесуари та садовий декор. Можна підібрати будь-яку кольорову гаму, зробивши акценти за допомогою текстилю, ліхтариків, кошиків та сучасного садового декору.

Де купити міцний та якісний набір садових меблів?

JYSK має розширений онлайн - асортимент товарів, перегляньте всі товари онлайн та зробіть замовлення в один клік! Ви можете повністю облаштувати затишний балкон, терасу або сад.Також ви маєте можливість забронювати товар онлайн та забрати у найближчому магазині у зручний для вас час. Всі ціни на сайті актуальні, а нові акційні пропозиції можете переглянути в акційній газеті. Меблі для відпочинку можна підібрати комплектом, а можна створити декілька затишних зон для відпочинку, кожну у своєму стилі. З одного боку поставити зручний садовий диван зі столиком, з іншого крісло-кокон або повісити гамак. 

Шукаєте комплексний варіант від шезлонга до гірлянди для кафе чи готелю? Звертайтеся до магазину за спеціальною пропозицією для гуртових закупівель!