SKARAЛаунж стілець SKARA хардвуд
Рекомендовані товари
Стілець для відпочинку із промащеного хардвуду (сертифікат FSC®) та поліестеру. 65х65 см, вис. 76 см
Характеристики
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 65 см, Висота: 76 см, Глибина: 65 см |
|---|---|
| висота сидіння | 35 |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65,5 см, довжина: 92 см, висота: 22 см |
| вага | 8 кг |
| Матеріал | Каркас: Деревина акації, Спинка: 100% поліпропілен, Сидіння: 100% поліпропілен, Підлокітник: Деревина акації, ніжки: Деревина акації |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Характеристики | Підходить для балкону |
| Обробка | Промащений |
| Колір | Натура |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та екологічних стандартів FSC®. Шукайте товари із маркуванням FSC у магазинах та онлайн. |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Зберігання | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Використання | Для використання на вулиці |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Відгуки
Πολύ καλή
Πολύ καλή καρέκλα. Συνδυάζει σχεδιασμό και ανατομικό κάθισμα, ειδικά αν συνδυαστεί και με κάποιο υποπόδιο. Το ξύλο συμπαγές με εξαιρετικό φινίρισμα. Οι ιμάντες γέροι και κομψοί. Αναδεικνύει τον χώρο στον οποίο μπαίνει, είτε εσωτερικό είτε εξωτερικό.
Ім'я: Βασιλική
Krzesło
Super krzesło,wygodne, pięknie się prezentuje
Ім'я: Eugenia
Missvisande produktbilder
Stolen säljs obehandlad så var beredd på att den inte liknar Jysks produktbilder. I verkligheten ser träet nästintill vitpigmenterat ut pga dess obehandlade yta, sen försöker Jysk få en att behöva köpa till deras egna träolja för att uppnå samma färgresultat som bilderna de annonserar. Nonchalant kundservice i ärendet och inte speciellt hjälpsamma
Ім'я: Fanny
Super kvalitet
Lækker stol til skarp pris.
Ім'я: Jesper
Stoelen
Geweldige stoelen voor mooie prijs
Ім'я: Chantal
fıyat performans
tam fıyat performans urunu bakalım bu kıs yagmus altında bırakıyorum yaza nasıl olucak
Ім'я: hakan
Stolica Skara
Usluga odlicna stolica jos bolja.. Istu ima moj prijatelj i nisam mogao nego narucit i sebi dvije,kad sam je probao!! Mislim da je kvalitetno napravljena,trebala bi trajat dugo!!!
Ім'я: Toni
Enda finere i virkeligheten
Kjempefine stoler som også er gode å sitte i. Så langt veldig fornøyd!
Ім'я: Ida
Loungestoel Skara
Lekkere luie stoel. Zit prima. Handige montage
Ім'я: Erik
Prima kwaliteit
Mooie en degelijke stoel + makkelijk in elkaar te zetten
Ім'я: Christine
Доставка
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


