LIMFJORDENЛіжко LIMFJORDEN 160x200см колір дикий натуральний дуб
| Матеріал | ABS пластик, ХДФ – це деревно-волокниста плита високої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. Меламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже тонка пластикова плівка, що наклеюється на ДСП або MDF. |
|---|---|
| Каркас ліжка | Плита ДСП |
| Узголів'я/підставка для ніг | Матеріал: Плита ДСП |
| Приліжкова тумба | Матеріал: Плита ДСП |
| Середня балка | Масив сосни |
| Шухляда | Лицьова сторона: Плита ДСП, дно: ХДФ – це деревно-волокниста плита високої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском. |
| ніжки | ABS пластик, Сталь |
| Колір | Дикий натуральний дуб |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 165 см, Довжина: 205 см, Висота: 91 см |
| Розмір | 160x200 |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 69 см, довжина: 211 см, висота: 24 см |
| Цікаво знати | Без основи під матрац, без матраців, Підходить для бокс-матраців, пружинних та безпружинних матраців |
| вага | 86 кг |
| Кількість упаковок | 3 |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | Товари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC®, та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використання деревини із невідомих ресурсів. Шукайте товари із маркуванням FSC у магазинах та онлайн. |
| Максимальне навантаження | 220 кг |
| Ємність для зберігання | Під матрацом |
| включає | 3 шухляди |
| Виробник | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super verarbeitet ! Guter Preis !
Das Bett ist sehr hochwertig verarbeitet! Man bekommt hier fast ein schlechtes Gewissen... Die Arbeiter in der Ukrainewerden wohl nicht viel von den 200 Euro sehen . Leicht aufzubauen . Alles ist sehr genau verarbeitet (selten in der Preisklasse) . Wer wirklich meckern will kann die Anmerkung in der Anleitung kritisieren keinen Akkuschrauber zu benutzen : D Ein Bettteil wird in nicht vorgebohrte Löcher befestigt. Mit Schraubendreher wohl eine Qual !
Ім'я: Florian
Bedframe Limpforden
Uitstekend produkt, zeer goede service en zeer goede aftersales. JYSK kan al jaren niet meer stuk bij mij.
Ім'я: Lex Ruben
Mooi bed
Mooi bed, slaapt heel goed met veel opbergruimte.
Ім'я: Rachel
Elég jónak tűnik…
Nehezen összerakható, a csavarok az ágy végén összehúzáskor megpréselik a furnért. Elég stabil szerkezetnek tűnik. A műanyag lábak egy vicc! Meglátjuk meddig bírja…
Ім'я: Pálfi ARNOLD
Letto matrimoniale con 3 cassetti
Felice della scelta,della velocità e precisione del corriere scelto per i grandi ingombri
Ім'я: Michela
Genial
Queda genial y es amplia y cómoda. Un poco complicado el montaje porque vienen separadas las distintas piezas de un mismo cajón en varias cajas pero una vez montado encaja todo a la perfección. Estoy encantada
Ім'я: Mercedes Serrano
Krevet
Dobar krevet. Lako se sastavlja.
Ім'я: Igor
Zalaegerszeg
Kiváló termék , könnyű volt össze szerelni. Tárolók (fiókok ) nagyon hasznos.
Ім'я: Rózsáné Cseri Mária
Bed
Mooi bed. Makkelijk in elkaar te zetten. Maar er staat nergens bij dat er geen lattenbodem bij zit. Dat is wel zeer frustrerend.
Ім'я: Jo
Letto perfetto
Tale quale la descrizione, il materiale è solido, facile e veloce il montaggio, è andata bene la rete che già avevo. I cassetti hanno le ruote.
Ім'я: Enrica
Якщо ви робите замовлення на сайті JYSK.ua, у вас є можливість вибрати доставку на вказану вами адресу, на відділення Нової Пошти або на відділення Укрпошти. Товар поставляється в Україну із розподільчого центру, який знаходиться в Польщі.
Замов та Забери - Безкоштовна послуга
З послугою «Замов та Забери» ви можете легко зарезервувати товари на нашому сайті та забрати їх в одному з наших магазинів у зручний для вас час. Протягом 30 хвилин ви отримаєте повідомлення щодо готовності товару для видачі.
Послуга «Замов та Забери» безкоштовна, ви сплачуєте за зарезервований товар безпосередньо у магазині.
Забрати онлайн-замовлення в магазині - Безкоштовна послуга
Ми маємо розширений онлайн-асортимент, зокрема онлайн представлені товари з асортименту інших країн. Якщо вам зручно купувати онлайн та ви бажаєте зекономити на доставці, у вас є можливість замовити та одразу сплатити замовлення на нашому сайті з безкоштовною доставкою до вибраного вами магазину JYSK.
Зауважте, терміни доставки до магазинів, які розташовані в містах зі списку нижче, є тривалішими і складає близько 20 робочих днів:
- Миколаїв
- Одеса
- Суми
- Южне
Співробітники JYSK зв’яжуться з вами, коли ваше замовлення буде доставлено в магазин та готове до видачі.
Зверніть увагу, що певні товари недоступні для замовлення з доставкою в магазин через пакування або вагу товару. Мінімальна сума замовлення повинна бути більше ніж 1699 грн.
Доставка малих посилок – Дивіться вартість
Малогабаритні товари, зокрема такі як, ковдри, рушники, постільна білизна, доставляються перевізниками Нова Пошта та Укрпошта. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Доставка великих посилок – Дивіться вартість
Під час замовлення великогабаритних товарів, таких як ліжко, матрац чи шафа, багато покупців бажають замовити послугу доставки. JYSK співпрацює з відомим та надійним перевізником "Нова Пошта", тож ви можете бути впевненими у своєчасній доставці.
Компанія-перевізник "Нова Пошта" доставить вантаж за вказаною покупцем адресою доставки. Ви можете вибрати доставку до під'їзду або безпосередньо до квартири. Термін доставки 10-12 робочих днів.
Тільки в магазині
JYSK пишається широким онлайн-асортиментом та великим вибором товарів в мережі магазинів по всій Україні. Втім, деякі товари неможливо придбати онлайн, їх можна купити тільки в магазині. Це невелика кількість товарів, в більшості це крихкі товари, товари в асортименті чи товари, які виходять з асортименту.


